השקעות נדל"ן

 

    איכותיות בארה"ב 

 
               לקבלת פרטים ולקביעת פגישה
                     054-6630672                                             
 
על נכסים מניבים בארה"ב- שאלות ותשובות  |  רקע על סאות בנד  |  ארה"ב-נכסים מניבים  |  תהליך הרכישה  |  דוגמאות של נכסים מניבים למכירה  |  מיסוי על עיסקאות נדל"ן בארה"ב  |  עיתונות  |  פורום-השקעות נדל"ן בחו"ל  |  אנליסטים ב- JP מורגן: הגיע הזמן לקנות בית בארה"ב  |  סאות בנד-מגמות נדל"ן 2010-2011  |  עשר הערים הגרועות ביותר לחיות בהן בארה"ב  |  רשימת נכסים שנמכרו בסאות בנד  |  השקעת נדל"ן בארה"ב - כלים לבחינת עיסקה איכותית  |  


דף הבית >> עיתונות >> עשר הערים הגרועות ביותר לחיות בהן בארה"ב
 

ב- 5.8.10 פורסמה בכלכליסט הכתבה הבאה:
http://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3413849,00.html

עשר הערים הגרועות ביותר לחיות בהן בארה"ב

סוכנויות הידיעות
  
אמריקה עוברת משבר קשה וממושך - אבל בחלק מהערים במדינה הוא היכה בצורה קשה במיוחד. האתר WALLET-POP יצא לבדוק את שיעורי האבטלה, מספר העיקולים על הבתים, נתוני הפשיעה ונתונים נוספים - ובחר את עשר הערים שאתם לא רוצים לחיות בהן:
 
1. אל סנטרו, קליפורניה
אוכלוסיה: 41,241 תושבים
 
אם אתה מאבד את מקום עבודתך באל-סנטרו (El Centro) יהיה קשה לך למצוא עוד מקום עבודה. העיירה מחזיקה התואר המפוקפק – העיר עם שיעור האבטלה הגבוה ביותר בארה"ב. שיעור האבטלה באל סנטרו עומד על 27.5%, מעט לפני יומה שבאריזונה שבה שיעור האבטלה 27.2%.
 
2. קליבלנד, אוהיו
אוכלוסיה: 431,363 תושבים
            
לברון ג'יימס הוא לא היחיד שעזב השנה את קליבלנד. בשנת 2009 עזבו 2,658 תושבים את העיר – המספר הגבוה ביותר מבין כל הערים הגדולות בארה"ב. העיר קיבלה את התואר "העיר האומללה ביותר" מהמגזין היוקרתי פורבס בשל המיסים הגבוהים, השחיתות הפוליטית וקבוצות ספורט גרועות. בעשור האחרון הורשעו 309 פקידים בדרגות שונות בשחיתות, שיעור עיקולי הבתים בעיר הוא השלישי בגובהו במדינה והתקווה היחידה, קבוצת הכדורסל, איבדה בקיץ האחרון את הכוכב הכי גדול שהיה שם אי פעם. לא פלא שכינוייה של העיר היא "הטעות שליד האגם" (Mistake by the lake).
 
3. דטריוט, מישיגן
אוכלוסיה: 871,121 תושבים
 
דטרויט היא העיר המסוכנת ביותר בארה"ב עם 1,220 פשעי אלימות לכל 100 אלף תושבים. שוק הנדל"ן בעיר מקרטע עם עלייה של 35% במספר עיקולי הבתים במחצית הראשונה של השנה ורק לאחרונה הציע מישהו את ביתו בעיר תמורת 10,000 דולר בלבד. למרות זאת, יש לעיר מוכת האבטלה (13.7%, מעבר לשיעור בארה"ב כולה – 9.5%) תקווה כאשר התחזקות מכירות הרכבים בארה"ב אולי תוביל לגיוס מחדש של עובדים ב"עיר המכוניות (Motor city).

4. לאס וגאס, נבאדה
אוכלוסיה: 552,539 תושבים
 
בועת הנדל"ן פגעה אנושות בעיר ההימורים ששיעור עיקולי הבתים בה הוא הגבוה ביותר בארה"ב עם 12% מהבתים לעומת הממוצע הארצי – 2.21%. יש המתגוררים שם בבתים פרטיים בשכונות רפאים כמעט ללא שכנים, בעיקר בשכונות החדשות. במהלך המחצית הראשונה של 2010 המשיכו מחירי הבתים ליפול וכעת הם שווים בבמוצע פחות מחצי מערכם בשנת 2006.
 
5. אוקלהומה סיטי, אוקלהומה
אוכלוסיה: 560,332 תושבים
 
זוהי העיר הכי פחות בריאה בארה"ב. השוואה שנערכה ב-50 מטרופולינים בארה"ב מדדה את כושרם, איכות חייהם, שיעור מסת השומן בגוף, מצב בריאותי כללי ונתוני התמותה של התושבים והעניקה ציון שבין 1 ל-100. אוקלהומה סיטי זכתה לציון 24.3 נקודות – הציון הנמוך ביותר. שיעור בעלי משקל היתר עמד על 30.2% וכמות מתקני הספורט היא מהנמוכות לתושב בארה"ב.
 
6. לוס אנג'לס, קליפורניה
אוכלוסיה: 3,849,378 תושבים
 
אם איכפת לכם מהאוויר שאתם נושמים, אתם כנראה לא תהיו ב"עיר המלאכים". זהו האיזור עם זיהום האוויר הגבוה ביותר בארה"ב. הזיהום נובע מכמות המכוניות בכבישים ומפעלי התעשייה מזהמים. הערפיח הקבוע יכול לגרום לקוצר נשימה, שיעול, כאבי חזה, דלקות בגרון ועוד מחלות שונות ומשונות. בנוסף, מסמך ממשלתי כבר קבע כי באזור לוס אנג'לס כמות פקקי התנועה היא הגדולה ביותר. בהחלט מעצבן.
 
7. פניקס, אריזונה
אוכלוסיה: 1,512,986 תושבים
 
אם התקנות במדינה ישתנו בקרוב (קיים דיון בבית המשפט), יהיה קשה יותר להיות אדם ממוצא לטיני בעיר המדברית. התקנות החדשות יעניקו לשוטרים אפשרות לבקש מכל אדם מסמכי הגירה ותעודות רק על בסיס רצון השוטרים וללא כל סיבה אחרת. הנושא גורם לתחושות קשות אצל התושבים שם, בשני הצדדים וכעת כולם ממתינים להכרעה בנושא. מעבר לכך, הנדל"ן בעיר נותר בבעיה עמוקה והיא נחשבת בין עשר הערים הגרועות להשקעה בנדל"ן מבין הערים הגדולות בארה"ב. למצב הקשה נוסיף כי שיעור האינפלציה העולה לא מקבל התאמה בשכר העובדים שם שרשם ירידה של 1.4%.
 
8. ניוארק, ניו ג'רסי
אוכלוסיה 281,402 תושבים
 
מאיפה להתחיל. רבע מהאוכלוסיה בעיר מוגדרת "ענייה", הפשע גבוה, מספר אתרי הפסולת הרעילה הוא הגבוה ביותר בארה"ב ואת הגירעון בעיר, 70 מיליון דולר, מנסים לקצץ על ידי הורדת מספר שעות העבודה של עובדי העירייה והורדת בכמות נייר הטואלט בשירותים הציבוריים. מסריח.
 
9. מיאמי, פלורידה
אוכלוסיה: 362,470 תושבים
 
עיר הפנסיונרים הוגדרה כבר העיר השנייה הגרועה ביותר לגדל בה משפחה (אחרי דטרויט). זאת בשל שיעור הפשיעה הגבוה, רמת החינוך הנמוכה ופגיעת משבר הנדל"ן בעיר שגרם לפגיעה קשה בכלל הפעילות העסקית בעיר. מכה נוספת היא הנהגים הגרועים שבעיר שלפי סקר שנערך, לא מתחשבים, "גונבים" רמזורים ולא נשמעים לתמרורים.
 

 10. ממפיס, טנסי
אוכלוסיה: 670,100 תושבים
 
לעיר אחד משיעורי הפשיעה הגבוהים בארה"ב והיא דורגה שלישית על ידי פורבס במדד "העיר האומללה ביותר". הסטטיסטיקה בעיר מוכיחה כי הסיכוי להיקלע לפשע אלים הוא אחד ל-10. העיר גם מדורגת גבוה במדד השחיתות כאשר בעשור האחרון הורשע פקיד ממשלתי בעבירת שחיתות מדי חודש בממוצע..
 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


מגוון רחב של נכסים מניבים איכותיים בסאות בנד אינדיאנה -המיועד למשקיעים קטנים ובינוניים - המחפשים אפיק בטוח להשקעת הכסף שלהם. 


השקעות נדל"ן מניב איכותיות בארה"ב
|נדל"ן מניב בסאות בנד|נכסים מניבים-ארה"ב|תהליך הרכישה|עיתונות על אינדיאנה|yield properties in the USA|צור קשר